5. Mednarodni turnir Zmajevo gnezdo

Največji nogometni turnir za mlade v prestolnici Slovenije, ki se bo odvijal že 5. leto zapored a tokrat še z večjo mednarodno in domačo udeležbo. Več kot 130 ekip iz večih držav, več kot 1000 otrok in več kot 1500 obiskovalcev se bo v soboto, 24.3.2018 ter nedeljo 25.3.2018 zbralo v športnem parku Jama za Bežigradom. Lepe nogometne predstave in odličen spremljevalni program pa vabi v športni park tudi vas.



Rezultati in dogajanje v živo:


U8 - nedelja 25.3.2018
17:27
Čestitke vsem ekipam za pošteno in fair borbo in obnašanje na in izven terena.
17:21
F3: NK Olimpija B - NK Škofja Loka 2:2
17:21
F2: NK Olimpija A - NK Olimpija B 0:0
17:21
F1: NK Olimpija A - NK Škofja Loka 2:1
16:11
3B: NŠ Bela Krajina - NK Škofja Loka 1:2
16:08
3C: NK Virtus Kamnik - NK Olimpija B 0:2
15:45
3A: NK Olimpija A - NK Bistrica 1:0
15:25
6F: NK Olimpija B - NK Drava Ptuj 2:1 (0:0) p. p.
15:05
6E: NK Virtus Kamnik - NK Domžale 2 3:2 (1:1) p. p.
15:05
6D: NK Škofja Loka - NK Medvode 3: 1
14:36
6C: NŠ Bela Krajina - NK Maribor 5:4 (1:1) p. p.
14:35
6B: NK Bistrica - NK Rudar Trbovlje 3:0
14:34
6A: NK Olimpija A - ND Črnuče 6:0
13:56
Tekma za 13. mesto: OŠ Olimpija - NK Olimpija C 2:0 (0:0) p.p.
13:56
Tekma za 15. mesto: ND Slovan - NK Domžale 2:1
13:56
Tekma za 17. mesto: NK Mengo 28 - NK Litija 4:3 (1:1) p. p.
13:50
Olimpija A- Crnuce 6:0
13:50
Nadaljujemo z izlocilnimi boji
13:50
Za 13.m: Olimpija C: OS Olimpija 0:0 (2:0 p.p.)
13:48
Za 15.m: Slovan-Domzale 2:1
13:46
Za 17.m: Mengo-Litija 1:1 (4:3 p.p.)
13:30
Nk Bistrica - NK Medvode 3:1
13:30
NK Maribor - NK Olimpija B 0:0
13:29
Nk Olimpija C - ND Črnuče 0:2
13:29
Nk Drava Ptuj - NK Litija 2:0
13:28
NK Škofja Loka - OŠ Olimpija 0:0
11:22
Domzale 2-Mengo 28 1:1
11:12
Domzale-Bistrica 1:4
11:12
Maribor-Slovan 0:0
10:38
Olimpija C-Virtus 0:0
10:22
Drava-Bela Krajina 1:1
10:07
Skofja Loka-Rudar T. 1:1
10:07
Olimpija A- Domzale 2 4:0
10:07
Medvode-Domzale 1:1
10:06
Slovan-Olimpija B 0:2
10:06
Crnuce-Virtus 0:3
08:58
Nk Litija-NK Bela krajina 2:5
08:58
OS Olimpija-NK Rudar T. 0:0
08:19
NK OLimpija A-NK Mengo 7:0
08:18
Pricel se je turnir selekcije U8
09:49
Nk Olimpija A-Nk Brinje 2:0
U12 - nedelja 25.3.2018
19:44
FINALE: NK Olimpija U11 - FK Vojvodina 2 4:0
19:42
Tekma za 3. mesto: NK Drava Ptuj - NK Domžale 3:1 p. p.
19:40
1/2 B: NK Domžale - NK Olimpija U11 0:6
19:39
1/2 A FK Vojvodina 2 - NK Drava Ptuj 1:0
19:36
4D: NK Olimpija U11 - OFK Sport Team 6:0
19:36
4C: NK Domžale - FK Stars (BIH) 4:3 (0:0) p. p.
19:05
4B: NK Korotan - NK Drava Ptuj 4:5 (1:1) p. p.
19:04
4A: NK Maribor - FK Vojvodina 2
17:23
8H: NK Olimpija U11 - DMN Gorica 5:0
17:23
8D: NK Proteus - NK Korotan 0:2 (0:0) p. p.
17:22
8G: OFK Sport Team - NK Brinje 4:3 (0:0) p. p.
16:10
8C: NK Drava Ptuj - NK Olimpija A 1:0
16:00
8F: FK Stars (BIH) - FK Vojvodina 1:0
15:47
8B: FK Proleter (BIH) - NK Maribor 0:8
15:32
8E: ND Bilje - NK Domžale 1:5
15:06
8A: NK Svoboda - FK Vojvodina 2 0:3
14:51
NK Miklavž - NK Brinje 0:3
14:32
NK Olimpija A - FK Vojvodina 0:1
14:32
U12: ND Črnuče -NK Drava Ptuj 0:3 b. b.
14:31
ND Bilje - NK Škofja Loka 3:1
13:31
NK Maribor - ND Slovan 3:2
13:25
DMN Gorica - FK Vojvodina 2 0:1
13:07
NK Svoboda - NK Olimpija U11 0:1
13:06
FK Proleter (BIH) - NK Brinje 0:2
13:06
NK Šenčur - FK Vojvodina 3:2
13:04
NK Korotan - NK Škofja Loka 0:0
11:54
FK Stars (BIH) - NK Drava Ptuj 3:1
11:43
NK Ćoralići (BIH) - NK Proteus 1:3
11:16
OFK Sport Team (BIH) - NK Maribor 0:6
11:12
NK Olimpija B - DMN Gorica 1:0
10:49
NK Svoboda - NŠ ND Gorica 0 : 0
10:38
NK Šenčur - NK Olimpija A 0 : 5
10:38
NK Miklavž - FK Proleter (BIH) 1 : 1
10:30
NK Korotan - ND Bilje 3 : 1
09:38
NŠ ND Gorica - NK Olimpija U11 0 : 4
09:38
ND Črnuče - FK Stars (BIH) 0 : 3 b. b.
09:37
NK Proteus - NK Domžale 0 : 5
09:36
ND Slovan - OFK Sport Team (BIH) 0 : 1
09:35
NK Olimpija B - FK Vojvodina 2 0 : 4
08:21
Pricel se je turnir selekcije U12
U9 - sobota 24.3.2018
19:51
Domzale-Lumen 1:1 (3:1 p.p.)
19:50
Sencur-Dravograd 1:0
19:23
Domzale 2 - Rad.slatina 2:1
19:22
Crnuce-Domzale A 1:1 (3:4 p.p.)
19:22
Olimpija A-Lumen 0:2
19:21
1/4 finale
18:31
Sencur-Medvode 1:0
18:30
Sencur-Medvode vs. Dravograd-Aluminij
18:30
Cakamo se zadnja dva 1/4 finalista
18:30
Domzale 2 - Rad.slatina
18:29
Crnuce-Domzale A
18:29
Olimpija A-Lumen
18:29
Pari 1/4 finala
18:28
Bregana-Rad.Slatina 1:2
18:27
Maribor beli-Domzale 2 0:1
18:27
Crnuce-Triglav A 1:0
18:27
Domzale A-NS M.Galic 1:0
18:26
Lumen-Smartno 3:0
18:26
Olimpija A-Vir 2:0
18:26
1/8 finale rezultati
16:14
Lumen-Virtus 9:0
15:51
Slovan-Crnuce 0:5
15:50
Korotan -OS OLIMPIJA B 1:1
15:46
Maribor beli-Triglav A 0:0
15:24
Slovan- OS Olimpija A 0:2
15:24
Jesenice-Rad.Slatina 1:1
15:23
Domzale A- Sk.Loka 3:0
15:22
OS OLIMPIJA B- TRIGLAV A 0:3
14:30
Maribor beli-Korotan 1:0
14:29
Medvode-Bistrica 3:2
14:29
ND Bistrc- MNK Izola 2:0
14:27
Jesenice-Sk.Loka 2:0
14:27
Domzale A-Rad.Slatina 0:0
14:25
Smartno-Bistrica 1:1
14:25
Olimpija A-Dravograd 2:0
14:24
Brinje-Maribor vij. 0:0
14:24
M.Galic-Bregana 0:0
14:24
Aluminij-Vir 2:1
12:35
Virtus-Triglav B 1:0
12:34
Lumen-Sencur 3:1
12:34
Aluminij-Dob 3:0
12:33
Rad.slatina-Sk.loka 1:0
12:33
Domzale A-Jesenice 5:1
11:25
Nk Sencur- NK Virtus 2:0
11:24
SN Lumen- NK Triglav B 5:1
11:04
Nk Maribor Beli-OS Olimpija B 4:0
11:04
Nk Korotan-Nk Triglav 0:1
10:38
NK ŠMARTNO:Nk Olimpija B 2:0
10:35
Nk Smartno-Nk Olimpija B 2:0
10:24
MNK IZOLA:NK BREGANA 0:2
10:11
ND ČRNUČE:NK DOMŽALE 2 0:0
10:00
ND BISTRC:NK BREGANA 0:2
09:51
NS M.Galic-MNK Izola 2:0
09:50
NK Dravograd-Nk Maribor VIJ. 1:0
09:49
NŠ M.GALIČ:MNK IZOLA 2:0
09:49
NK Bistrica-Nk Olimpija B 1:0
09:47
Domzale 2- OS Olimpija A 2:0
09:37
NK DRAVOGRAD:NK MB VIJOLIČNI 1:0
09:24
NK OLIMPIJA A:NK BRINJE 2:0
09:16
Nk Dob-Nk Vir 1:1
09:10
NK DOB:NK VIR 1:1
09:00
NK Olimpija U8-NK Aluminij 1:0
08:59
M.Galic-ND Bistrc 2:1
08:47
Nš M. GALIČ:nd Bistrc 2:1
08:34
Nk bistrica: nk olimpija B 1:0
08:23
Nk domžale 2:oš olimpija A 2:0
08:09
Nk dravograd:nk brinje 3:0
08:00
Nk olimpija A-nk maribor vijolični 1:0
U10 - sobota 24.3.2018
10:28
M.Galic-OS Olimpija C 2:0
10:27
NK Sentjernej-Nk Triglav 0:2
10:00
OFK Zenit-Nk Domzale 1:0
09:59
NK Drava-NK Devetka 1:2
09:59
NK Skofja Loka-OFK Zenit 0:1
09:58
OS Olimpija B-FK Sarajevo 0:5
09:57
Nk Iv.Gorica-Nk Aluminij 0:1
09:57
NK Bravo-Nk Brezice 1:0
09:57
ND Bilje-Nk Triglav 2:0
09:56
NK Bistrica-ND Crnuce 4:0
08:40
NK Domzale- A.S.Cittadella 2:0
08:40
Os Olimpija A-Os Olimpija C 1:3
08:34
Olimpija b- Rudanka 0:0
08:31
Fk ilicka- nk litija 2:0
U11 - sobota 24.3.2018
18:28
FINALE: GNK Dinamo - FK Crvena zvezda 0 : 4
18:27
Tekma za 3. mesto: A.S Citadella - ND Bilje 0 : 2
18:02
1/2 B: A.S. Cittadella (ITA) - GNK Dinamo 1 : 3
18:02
1/2 A: ND Bilje - FK Crvena zvezda 1 : 8
17:57
4D: NŠ Krško - GNK Dinamo 1 : 3
17:57
4C: NK Maribor B : A.S. Cittadella 0 : 2 (0 :0) p. p.
17:15
U11-4B: FK Crvena zvezda - NK Novigrad 6 : 0
17:15
4A: ND Bilje - FK Sarajevo 3 : 2 (2 : 2) p. p.
16:43
8H: GNK Dinamo - NK Feniks (BIH) 8 :0
16:43
8G: NŠ Krško - NK Bregana 8 :0
16:35
8F: NK Maribor A - A.S. Cittadella (ITA) 3 : 4 (0 : 0)
16:35
8E: NK Dravograd - NK Maribor B 0 : 7
16:34
8D: NK Novigrad - ND Slovan 3 : 0
16:06
8C: NK Domžale - FK Crvena zvezda 1 : 4
16:06
8B: FK Sarajevo - NK Drava Ptuj 1: 0
16:06
8A: NK Olimpija A - ND Bilje 2 : 3 (1 : 1)
16:02
NK Ivančna Gorica - NK Feniks (BIH) 1 : 2
15:59
16O: NK Olimpija B - GNK Dinamo 0 : 1
15:59
16N: NK Krka - NŠ Krško 0 : 3
15:58
16M: NK Proteus - NK Bregana 5: 6 (2 :2) p. p.
14:51
U11-16L: ND Ilirija - A.S. Cittadella 2 : 3 ( 1 : 1) p. p.
14:51
U11-16K: NK Maribor A - NK Triglav Kranj 2 : 1
14:51
16J: NK Maribor B - NŠ Mura 5 : 0
14:31
16I: NK Dravograd : OFK Zenit (BIH) 3 : 0
14:31
16H: ND Slovan - NK Dobrovce 4 : 0
14:30
16G: NK Novigrad - NK Bubamara Zagreb 5 : 4 (2 : 2) p. p.
14:30
16F: FK Crvena zvezda - FK Željezničar 2 : 1
14:30
16E: NK Domžale - KAC 1909 (AUT) 3 : 0
14:28
16D: NK Drava Ptuj - NK Odranci 2 : 1
14:18
16C: Nk Sarajevo - NK Rudar Velenje 2 : 0
14:18
16B: ND Bilje - NK Vipava 8 : 0
14:17
1/16 NK Olimpija - ND Gorica 4: 3
12:48
GNK Dinamo - NK Olimpija A 0 : 1
12:47
NK Maribor A - OFK Zenit 0 : 1
12:47
FK Crvena zvezda - NK Krka 8 : 0
12:47
NK Odranci - KAC 1909 (AUT) 1 : 2
12:20
NK Drava Ptuj - NK Dravograd 5 : 0
12:20
ND Gorica - NŠ Krško 0 : 2
12:17
NK Rudar Velenje - ND Bilje 1 : 2
12:11
SK Austria (K) - NK Dobrovce 0 : 1
12:11
GNK Dinamo - NK Lesce 5 : 0
11:43
NK Triglav Kranj - NK Feniks (BIH) 2 : 0
11:43
NK Olimpija B - NŠ Mura 0 : 1
11:43
NK Bregana - NK Vipava 2 : 2
10:52
NK Drava Ptuj - NK Olimpija C 3 :0
10:52
NK Maribor B - ND Gorica 2 : 0
10:52
FK Željezničar - NK Novigrad 1 : 1
10:31
NK Rudar Velenje - NK Bubamara Zagreb 0 : 1
10:30
FK Sarajevo - SK Austria (K) 6 : 0
10:30
NK Odranci - ND Ilirija 1 : 1
10:05
NK Feniks (BIH) - NK Ivančna Gorica 1 : 0
10:05
NŠ Mura - NK Proteus 0 : 1
10:05
NK Bregana - NK Domžale 0 : 7
09:55
NK Olimpija C - NK Dravograd 1 : 6
09:55
NŠ Krško - NK Maribor B 0 : 1
09:54
ND Ilirija - KAC 1909 (AUT) 2 : 1
09:54
ND Bilje - NK Bubamara Zagreb 3 : 2
09:53
FK Sarajevo - NK Dobrovce 3 : 1
09:53
NK Domžale - NK Vipava 2 : 0
09:52
NK Triglav Kranj - NK Ivančna Gorica 3 : 1
09:52
NK Olimpija B - NK Proteus 0 : 2
09:51
ND Slovan - NK Novigrad 3 : 0


Zanimivosti 2017

Nekaj zanimivih podatkov lanske izvedbe turnirja si lahko preberete spodaj...

EKIP NA TURNIRJU
IGRALCEV NA IGRIŠČIH
TRENERJEV IN VODSTVA KLUBOV
GLEDALCEV, NAVIJAČEV IN SIMPATIZERJEV

Sodelujoče ekipe

Na 5. turnirju Zmajevo gnezdo bodo sodelovale ekipe najboljših nogometnih šol na področju bivše Jugoslavije.

Skupina A
NK Olimpija A
NK Mura
NK Mengo
Skupina B
NK Maribor
ND Slovan
NK Olimpija B
Skupina C
NK Domžale
NK Slovenska Bistrica
NK Medvode
Skupina D
NŠ Lumen Varaždin
ND Črnuče
NK Virtus Kamnik



Skupina E
NK Drava Ptuj
NŠ Bela Krajina
NK Litija
Skupina F
NK Škofja Loka
NK Rudar Trbovlje
OŠ Olimpija
Skupina A
NK Olimpija A
NK Maribor 2
NK Dravograd
NK Brinje
Skupina B
NŠ M. Galić
OFK Sport B. Luka
ND Ilir. Bistrica
NK Izola
Skupina C
ŠN Lumen
NK Šenčur
NK Virtus Kamnik
NK Svoboda
Skupina D
NK Triglav Kranj
NK Korotan
OŠ Olimpija B
NK Maribor



Skupina E
NK Domžale
NK Jesenice
NK Slatina Rogaška
NK Škofja Loka
Skupina F
NK Slo. Bistrica
NK Olimpija B
NK Šmartno
NK Medvode
Skupina G
FK Stars Gradiška
OŠ Olimpija A
ND Črnuče
ND Slovan
Skupina H
NK Aluminij
NK Dob
NK Vir
NK Olimpija U8
Skupina A
NK Olimpija A
GNK Dinamo
NK Brinje
Skupina B
NŠ Mura
FK Ilička Brčko
NK Litija
Skupina C
NK Triglav
ND Bilje
NK Šentjernej
Skupina D
FK Željezničar S.
NK Ivančna Gorica
NK Aluminij



Skupina E
FK Sarajevo
OŠ Olimpija B
NK Bregana
Skupina F
FK Partizan
NK Devetka
NK Drava Ptuj
Skupina G
NK Domžale
A.S. Cittadella ITA
OFK Sport Team BIH
Skupina H
NK Slo. Bistrica
NŠ Bubamara Zagreb
ND Črnuče



Skupina I
NŠ Marinko Galič
OŠ Olimpija A
NK Svoboda
Skupina J
NK Bravo
FK Proleter Tuzla
NK Brežice 1919
Skupina K
NK Maribor
OFK Zenit BIH
NK Škofja Loka
Skupina L
FK Crvena Zvezda
NK Olimpija B
ŠD Rudanka Doboj
Skupina A
NK Olimpija A
GNK Dinamo
NK Lesce
Skupina B
NŠ Mura
NK Olimpija B
NK Proteus Postojna
Skupina C
NK Triglav
NK Ivančna Gorica
NŠ Feniks BiH
Skupina D
FK Željezničar S.
ND Slovan
NK Novigrad



Skupina E
FK Sarajevo
Austria Klagenfurt
NK Dobrovce Maribor
Skupina F
ND Bilje
NK Rudar Velenje
NŠ Slivnica Hoče
Skupina G
NK Domžale
NK Bregana
NK Vipava
Skupina H
NŠ Krško
ND Gorica
NK Maribor B



Skupina I
NK Drava Ptuj
NK Koroška
Bili AS Split
Skupina J
NK Odranci
ND Ilirija
KAC Austria
Skupina K
NK Maribor A
ND Črnuče
OFK Zenit BIH
Skupina L
FK Crvena Zvezda
AS Cittadella ITA
NK Krka
Skupina A
NK Olimpija B
DMV Gorica
FK Vojvodina 2
Skupina B
FK Vojvodina 1
NK Šenčur
NK Olimpija A
Skupina C
NK Domžale
NK Ćoralići BIH
NK Proteus Postojna
Skupina D
NK Maribor
ND Slovan
OFK Sport Team BIH



Skupina E
NK Korotan
ND Bilje
NK Škofja Loka
Skupina F
FK Stars BIH
ND Črnuče
NK Drava Ptuj
Skupina G
FK Proleter Tuzla
NK Brinje
NK Miklavž Maribor
Skupina H
NK Olimpija U11
NK Svoboda
NŠ ND Gorica

RAZPORED TEKMOVANJA

Razpored tekmovanja je na voljo na spodnjih povezavah
Schedule of the tournament is availible on links bellow.

18
U8

25.03.2018

32
U9

24.03.2018

36
U10

24.03.2018

36
U11

24.03.2018

24
U12

25.03.2018

U8: v znamenju Zmajčkov Najmlajši tekmovalci turnirja Zmajevo gnezdo so se z vrstniki pomerili prvi dan tekmovanja. 18 ekip iz Slovenije in Hrvaške je v nabito polni dvorani uprizorilo pravo manifestacijo nogo... Preberi več
Za nami je še en uspešno zaključen turnir. Otroci in trenerji iz šestih različnih držav so uprizorili izjemno nogometno predstavo, ki je obiskovalce zabavala kar dva dni. Preberi več

Sponzorji turnirja

Na Zmajčkovem gnezdu tudi NIKE z izjemno ponudbo - 35% na vse artikle


Kontaktirajte nas

V posamezni kategoriji je še nekaj prostih mest. Zadnji rok za prijavo pa je 28.2.2017.

Kontaktni podatki

HAJRO RIZVIĆ
Koordinator selekcij U7-U12
Trener selekcije U10
Vodja odprte NŠ Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
Telefon: 040 811 503